Zavřít menu

Věrnostní program Světového Zboží

Zaregistrujte se

Chcete získat trvalé slevy na Světovém Zboží?

Registrace, to není jen pravidelná dávka newsletterů s akčním zbožím a slevami, ale to podstatné je to doživotní sleva! Každý nový registrovaný zákazník automaticky získává nárok na slevu a v závislosti na výši jeho nákupů se sleva zvyšuje. Všechny nákupy na našem e-shopu automaticky evidujeme a sčítáme. Čím více nakoupíte, tím větší slevu máte. Naše věrné zákazníky dělíme do několika skupin, které poskytují spoustu výhod. Již od první objednávky navíc sbíráte body, které můžete vyměnit za další slevy nebo dárky. Stav bodů můžete sledovat po přihlášení ve svém účtu. Body se vždy připíší po odeslání objednávky a převzetí. Pokud bude objednávka stornována nebo nepřevzatá, body se nepřičítají.

A co takhle vždy dopravu zdarma?

Jak mít stále poštovné úplně zadarmo? Jednoduše! Stačí se zaregistrovat a učinit přes svůj účet objednávky v celkové hodnotě 3000 Kč. Automaticky si Vás náš systém přiřadí k Bronzovému zákazníkovi, který už dopravu při žádném z dalších nákupů platit nebude, a navíc budete mít možnost čerpat slevy a bonusové body, které Vám už nikdo neodpáře!

Věrnost u Světového Zboží se opravdu vyplatí!

Začátečník

Vítejte v rodině Světového Zboží!
Perfektní, a dál?  Jako čerstvě registrovaný zákazník, u nás nakupujete se slevou 3 % a navíc sbíráte bonusové body, které můžete vyměnit za další slevy nebo dárky. Všechny nákupy na našem e-shopu automaticky evidujeme, sčítáme a body připisujeme po každé objednávce (jen musíte být vždy přihlášeni). Jakmile součet Vašich objednávek dosáhne částky v hodnotě 3000 Kč, automaticky Vás povýšíme na zákazníka bronzového, čímž se Vaše sleva ještě zvýší a navíc a to je pecka - přestanete platit poštovné! A navíc body za nákupy, které můžete vyměnit za dárky platí stále.

Nákupy na Světovém Zboží se prostě vyplácí! A navíc jsou hravé.

Bronzový zákazník

Účet bronzového zákazníka aktivujeme po celkovém nákupu v hodnotě 3000 Kč a při dalších nákupech trvale užívá 5% slevu na všechny produkty a ještě budete mít dopravu zdarma. A navíc body za nákupy, které můžete vyměnit za dárky platí stále.

Stříbrný zákazník

Účet stříbrného zákazníka aktivujeme po celkovém nákupu v hodnotě 5000 Kč a při dalších nákupech trvale užívá 7% slevu na všechny produkty a ještě budete mít dopravu zdarma. A navíc body za nákupy, které můžete vyměnit za dárky platí stále.

Zlatý zákazník

Účet zlatého zákazníka aktivujeme po celkovém nákupu v hodnotě 10 000 Kč a při dalších nákupech trvale užívá 10% slevu na všechny produkty a ještě budete mít dopravu zdarma. A navíc body za nákupy, které můžete vyměnit za dárky platí stále.

Pravidla věrnostního programu

 • Program je určen pouze pro registrované koncové zákazníky. Registraci koncového zákazníka lze provést při nákupu v našem e-shopu před dokončením objednávky.
 • Pokud chceš využívat výhod věrnostního programu, musíte provádět veškeré objednávky po přihlášení. Dodatečné připisování objednávek není možné.
 • Aktuální součet všech realizovaných objednávek zjistíte po příhlášení v sekci "Moje objednávky"
 • Vyhrazujeme si právo na jakoukoli změnu pravidel a odměn věrnostního programu.
 • Nárok na získání bodů nevzniká zpět, ani nebudou dopsána dodatečně při nákupu bez registrace. Každé připsání bodů je podmíněno nákupem s registrací a každý další nákup musí být realizován přes stejný účet. Bonusový program se nevztahuje na velkoobchodní partnery.

Jakou hodnotu mají body?

Za každých utracených 50 Kč v obchodu získáte 50 bodů, které mají hodnotu 1 korunu.

Na co mohu použít body?

Máte dvě možnosti:

 • Můžete je použít jako slevu při dalším nákupu v pokladně je třeba vybrat položku, že si přejete použít body jako slevu na nákup
 • Můžete je šetřit a vybírat si ze široké palety dárků. Vždy je na výběr minimálně 10 dárků. Při každém dárku je napsána hodnota bodů, která je potřebná k jejich získání.

Jak mi doručíte dárek, který si vyberu?

Pokud dosáhnete požadovaný počet bodů, jednoduše kliknete u dárku v zákaznické sekci na tlačítko Zažádat o dárek. Následně obdržíte potvrzující mail a odečte se potřebné množství bodů z konta. Dárek doručí kurýr DPD na adresu zákazníka do 7 pracovních dnů od zažádání.

Registrací získáváte nejen dokonalý přehled o svých objednávkách a informace o chystaných akcích a slevách, ale také možnost nakupovat za velmi výhodné ceny a sbírat body, které můžete vyměnit za výtečné dárky.

Věrnost se vyplácí!

Zaregistrujte se hned

Body za každý nákup

Vyplatí se registrovat?

Rozhodně ano! Registrovaný zákazník získává s každým nákupem bonusové body na dárky, slevy nebo další

Bezpečný a ověřený nákup

 • Světové Zboží najdete na GLAMI.cz
 • Prakticky vše skladem

  Opravdu, více než 840 druhů clip-in vlasů a světových módních hitů.

 • Poradna pro zákazníky

  Pomůžeme vám s výběrem i následnou péčí o naše produkty.

 • Doprava zdarma

  Nakupte alespoň za 1 000 Kč a dopravu máte od nás zdarma.

 • U vás do 24 hodin

  U vybrané druhu dopravy můžete mít zboží doma do druhého dne.

Provozovatel webu, VERNER Vision s. r. o., se sídlem Mírová 502/38, IČ: 25864793, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím